KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186030

nr 1618 6030

Fritz Sjöström

(1923-1996), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad 51, "Träd i blå luft". Olja på pannå, 46x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 20:22:26

6/5 17:58:02 1      Vinnande bud

Fritz Sjöström

Läs mer om Fritz Sjöström